Змішувач для ванни Imprese Hydrant ретро
- Змішувач одинважільний
- Керамічний картридж 35 мм від Sedal, Іспанія
- Матеріал: латунь
- Эератор від Neoperl, Німеччина
- Підходить для проточних нагрівачів
- Колір: brush nickel
- Країна виробник: Чехія
- Гарантія: 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 23 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Колір | Сірий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 196 мм |
| Висота | 128 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 753 ₴








