Характеристики Grohe Grohtherm 800 (34567000)
Виробник: Grohe
Колекція: Grohtherm 800
Призначення: Для ванни
Тип установки: Настінний зовнішні
Принцип змішування води: Термостатичні
Вид термостата: З перемикачем (2 положення)
Монтаж змішувача: На 2 отвори
Колір: Хром
Призначення: Для дому
Країна виробник: Німеччина
Гарантія: 5 років
Опис змішувача Grohe Grohtherm 800 (34567000)
Покриття, виконане за технологією GROHE StarLight, має брудовідштовхуючим властивостями, стійке до появи подряпин і потьмяніння – завдяки неї вироби будуть виглядати, як нові, протягом багатьох років служби. Строгий та елегантний зовнішній вигляд вдало доповнить будь-який інтер'єр ванної кімнати.- стопор безпеки при 38°C
- технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
- автоматичний перемикач: ванна/душ
- руків'я витрати з економічною кнопкою GROHE EcoButton
- вбудований стопор змішаної води
- керамічний вентиль 1/2", 180°
- відведення для душу знизу 1/2"
- аератор
- вбудовані зворотні клапани
- фільтри що вловлюють бруд
- приховані S-образні эксцентрики
- металева розетка
- рекомендоване мінімальний тиск 1.0 бар
- Хромована поверхня GROHE StarLight
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Термостатичний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Термостатичний картридж |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 168 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 206 ₴








