Опис змішувача Grohe Eurosmart (33300002)
- настінний монтаж на два отвори
- 35 мм керамічний картридж
- довжина виливу 161 мм
- регулювання витрати води
- витрата води 13-20 л/хв
- автоматичний перемикач: ванна/душ
- вбудований зворотний клапан для захисту від зворотного потоку
- аератор
- підвод G 1/2
- тип підведення — ексцентрики
- вилив фіксований
- контроль температури
- GROHE StarLight® хромована поверхня
Комплект постачання Grohe Eurosmart 33300002
- змішувач
- інструкція монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Тайвань |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 161 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 736 ₴






