Змішувач для ванни GROHE Eurocube 23141000
GROHE SilkMove® — унікальна плавність ходу важеля змішувача з першого дня і навіть після 20 років використання.
Компанія GROHE найбільший світовий виробник сантехнічного обладнання й один із небагатьох, які виробляють картриджі для своєї продукції самостійно.
Картриджі GROHE забезпечені дисками з керамічного сплаву, що успішно застосовується в аерокосмічній галузі. Поверхня дисків покрита спеціальним мастилом марки Teflon®, що забезпечує їхнє кероване та плавне ковзання один щодо одного. Важіль змішувача з'єднаний із картриджем стрижнем, виготовленим із литої латуні для надійності, міцності та довговічності. Особливі керамічні диски та застосування технології Teflon® в картриджах GROHE SilkMove® забезпечують важелям змішувачів точний і легкий хід упродовж усього терміну експлуатації.
GROHE StarLight® — блиск і зносостійкість покриттів.
Покриття, виготовлене за запатентованою технологією GROHE, забезпечує підвищену зносостійкість і діамантовий блиск.Змішувачі GROHE і десятиліття потому матимуть такий самий чудовий вигляд, як і того дня, коли Ви купили змішувач. Секрет полягає в якості довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight®.
Крім підвищеної твердості, таке покриття також вирізняється десятиразовою стійкістю до подряпин, тому збереже свій первісний вигляд на весь термін експлуатації. Покриття виходить методом хімічного осадження з газової фази та випереджає хромоване за твердістю вп'ятеро, а за стійкістю до подряпин — у сто разів, завдяки особливому верхньому шару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 181 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 750 ₴








