Cuthna zlato двохвентильний змішувач для ванної, золото, IMPRESE 10280 zlato
змішувач для ванни;
двохвентильний; кран-букси з керамічними дисками;
керамічний вузол змішування;
прямий потік води;
підходить для проточних нагрівачів;
поверхня: імітація золота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Золото |
| Колір | Золотистий |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 154 мм |
| Висота | 242 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 503 ₴








