Змішувач для кухні з під'єднанням до фільтра Kroner KRP Edelstahl Klassisch — PVD03811 та висувним виливом, графіт
- В наявності
- Код: CV036609
3 772 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач Kroner KRP Edelstahl Klassisch — PVD03811 у модному графітовому кольорі — це інноваційне та стильне рішення, що поєднує в собі зручність висувного виливу та функціональність фільтрації води. Модель гармонійно доповнює сучасний кухонний інтер'єр, надаючи йому витонченості та комфорту.
Головною особливістю змішувача є наявність окремого важеля для питної води. Подавання фільтрованої води відбувається через загальний вилив, але за допомогою окремого аератора, що виключає змішування з водопровідною водою. Висувний вилив неабияк розширює радіус дії, даючи змогу легко наповнювати великі ємності або ретельно мити мийку.
Завдяки якісним матеріалам (неіржавка сталь) і стійкому PVD-покриттю змішувач вирізняється довговічністю, стійкістю до корозії та механічним пошкодженням, зберігаючи бездоганний вигляд під час щоденного використання.
Переведено за допомогою DeepL.com (безплатна версія)
Головною особливістю змішувача є наявність окремого важеля для питної води. Подавання фільтрованої води відбувається через загальний вилив, але за допомогою окремого аератора, що виключає змішування з водопровідною водою. Висувний вилив неабияк розширює радіус дії, даючи змогу легко наповнювати великі ємності або ретельно мити мийку.
Завдяки якісним матеріалам (неіржавка сталь) і стійкому PVD-покриттю змішувач вирізняється довговічністю, стійкістю до корозії та механічним пошкодженням, зберігаючи бездоганний вигляд під час щоденного використання.
Переведено за допомогою DeepL.com (безплатна версія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Графіт |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.48 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип приєднання | Гайка |
| Висувний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 205 мм |
| Висота виливу | 320 мм |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 772 ₴












