- Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
- Робоча рідина: вода технічна, антифриз, масло
- Параметри теплоносія: рекомендований тиск до 1,5 МПа; температура до 100 ° С
- Діаметр: стійка Ø30, товщина 2 мм; перемичка Ø20, товщина 1,5 мм
- Різьба: 1/2 " внутрішня
Перевірка на герметичність виконується пробним тиском 3МПа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ларіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 191 Вт |
| Робоча температура | 80 град. |
| Робочий тиск | 15 бар |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Кількість секцій | 7 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Нижня |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 119 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 070 ₴







