Змішувач для раковини Kroner KRP Jena — W010 білий мат
- В наявності
- Код: CV035595
1 242 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника Kroner KRP Jena-W010 (білий) — стильний і сучасний змішувач, виготовлений у білому кольорі, що ефектно підкреслює інтер'єр ванної кімнати. Біле покриття надає моделі акуратного та свіжого зовнішнього вигляду, гармонійно доповнюючи інтер'єр у стилях мінімалізм, модерн або скандинавський дизайн.
Ергономічна форма та продумана геометрія забезпечують зручність використання: плавний хід важеля дає змогу точно регулювати температуру та напір води. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін експлуатації.
Біла поверхня стійка до слідів води та відбитків пальців, легко очищається й довго зберігає акуратний зовнішній вигляд.
Kroner KRP Jena-W010 — це вдале поєднання сучасного дизайну, практичності та комфорту для вашої ванної кімнати.
Ергономічна форма та продумана геометрія забезпечують зручність використання: плавний хід важеля дає змогу точно регулювати температуру та напір води. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін експлуатації.
Біла поверхня стійка до слідів води та відбитків пальців, легко очищається й довго зберігає акуратний зовнішній вигляд.
Kroner KRP Jena-W010 — це вдале поєднання сучасного дизайну, практичності та комфорту для вашої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.34 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 165 мм |
| Висота виливу | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴











