Змішувач для раковини високий Qtap Arvin QTARV269CRM48639 Chrome
- В наявності
- Код: SD00054763
2 685 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника Qtap Arvin у хромованому виготовленні призначений для умивальників зі збільшеною чашею та забезпечує зручність у щоденній експлуатації. Міцний металевий корпус стійкий до зношування, хромоване покриття легко очищається й довго зберігає акуратний зовнішній вигляд, а продумана конструкція забезпечує комфортне керування подаванням води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 148 мм |
| Висота виливу | 201 мм |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 194 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴









