Змішувач для душу Kroner Element 211411-3801 з душовим гарнітуром, чорний
- В наявності
- Код: CV035967
3 772 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для душу Kroner Element 211411-3801 (чорний) — стильне та виразне рішення для сучасної ванної кімнати. Глибокий чорний колір надає інтер'єру характеру та підкреслює актуальний дизайн, роблячи душову зону ефектним акцентом простору.
Плавне регулювання дає змогу точно регулювати температуру та напір води, забезпечуючи комфорт під час кожного використання. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін експлуатації, а матове покриття зберігає акуратний зовнішній вигляд і легко очищається. Kroner Element 211411-3801 — ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, практичність і сучасну естетику.
Плавне регулювання дає змогу точно регулювати температуру та напір води, забезпечуючи комфорт під час кожного використання. Надійна конструкція та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін експлуатації, а матове покриття зберігає акуратний зовнішній вигляд і легко очищається. Kroner Element 211411-3801 — ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, практичність і сучасну естетику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 84 місяці на корпус змішувача, 36 місяців на картридж, 12 місяців на покриття, 36 місяців на аератор, 6 місяців на душову лійку та шланг |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн для ручного душу, кріплення, інструкція. |
| Додаткові характеристики | Корпус із латуні Н59. Картридж SEDAL — Іспанія. Аератор Neoperl — Німеччина. |
| Габарити упаковки, мм | 225х205х145 |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Робочий тиск, бар | До 5 |
| Діаметр лійки, мм | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 772 ₴









