
Проточний водонагрівач WEZER SDS-H06T з поворотним виливом (3,3 кВт + датчик темп.)
- В наявності
- Код: SDS-H06T
1 570 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач для кухні/умивальника з поворотним виливом
Корпус виготовлено з нержавіючої сталі у кольорі - сатин.Тен потужністю 3.3кВт. Температура нагріву 30 - 65°C. Тиск в системі від 0.5 до 6 бар. Індикація температури за допомогою дисплея. Клас захисту - ІРХ4. Встановлення на умивальник/мийку, фіксація прижимною гайкою, гідравлічне з'єднання - зовнішня різьба 1/2". В комплекті кабель 1.2 метри з вилкою європейського зразка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 185 мм |
| Висота | 228 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴



