
Проточний водонагрівач для кухні WEZER SDR-F18TR з гнучким виливом (3,3 кВт + датчик темп.)
- В наявності
- Код: SDR-F18TR
1 662 ₴
Проточний водонагрівач кухонний WEZER SDR-F18TR з рефлекторний виливом та багаторазовим термозапобіжником, 3,3 кВт.
При роботі тена в нижньому правому кутку дисплея мигатиме крапка. При вимкненні нагріву крапка зникає. При перемиканні з гарячої на холодну воду дисплей продовжить працювати ще 10 секунд. При перегріві води в корпусі водонагрівача більше 60°C, нагрів зупиниться, а дисплей згасне. Через кілька хвилин робота водонагрівача відновиться, але потрібно визначити причини перегріву і усунути їх. Корпус виготовлено з ABS пластику білого кольору. Живлення АС 220-240В, 50Гц. Тен потужністю 3.3 кВт. Температура нагріву 30 - 65°C. Тиск в системі від 0.5 до 6 бар. Індикація температури за допомогою дисплея. Клас захисту - ІРХ4. Встановлення на мийку, фіксація прижимною гайкою, гідравлічне з'єднання - зовнішня різьба 1/2". В комплекті кабель 1.2 м. з вилкою європейського зразка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 662 ₴



