



Змішувач для ванни FRAP F3276-9 з душовим гарнітуром, графіт
- В наявності
- Код: F3276-9
5 227 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний змішувач для ванни FRAP F3276-9 в сучасному графітовому кольорі (gun grey), що ідеально доповнить інтер’єр у стилі модерн. Оснащений одноважільним керуванням для швидкого та точного налаштування температури і напору води.
Модель комплектується душовим гарнітуром і зручним перемикачем «ванна/душ». Поворотний вилив забезпечує комфортне використання, а корпус із латуні гарантує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Керамічний картридж забезпечує плавну роботу та надійність у щоденному використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Графіт |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 196 мм |
| Висота | 107 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 30 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 227 ₴



