Кухонна мийка Kroner KRP PVD Schwarze — 4050HM (3,0/1,0 мм) графіт
- В наявності
- Код: CV035374
4 140 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка для кухні Kroner KRP PVD Schwarze - 4050HM (3,0/1,0 мм)
Кухонна мийка Kroner Schwarze – це вдале поєднання стильного дизайну, довговічності та практичності. Прямокутна форма та інтегрований монтаж дозволяють їй гармонійно вписатися у будь-який інтер’єр кухні.
Основні характеристики:
- Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
- Товщина сталі: 3,0/1,0 мм
- Поверхня: PVD-покриття
- Колір: графіт
- Спосіб монтажу: інтегрований
- Додатково: вбудований отвір для дозатора миючого засобу
Кухонна мийка Kroner Schwarze – це вдале поєднання стильного дизайну, довговічності та практичності. Прямокутна форма та інтегрований монтаж дозволяють їй гармонійно вписатися у будь-який інтер’єр кухні.
Основні характеристики:
- Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
- Товщина сталі: 3,0/1,0 мм
- Поверхня: PVD-покриття
- Колір: графіт
- Спосіб монтажу: інтегрований
- Додатково: вбудований отвір для дозатора миючого засобу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Графіт |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Ширина мийки | 400 мм |
| Висота мийки | 215 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴












