
Змішувач для ванни WEZER VRL721-12 з душовим гарнітуром, хром
- В наявності
- Код: VRL721-12
1 050 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний двохвентильний змішувач для ванни з класичним керуванням, що забезпечує точне регулювання температури та напору води. Оснащений довгим поворотним виливом, який зручно використовувати як для ванни, так і для умивальника.
Модель комплектується душовим гарнітуром і перемикачем «ванна/душ» для комфортного щоденного користування. Корпус із силуміну з хромованим покриттям стійкий до корозії, має привабливий вигляд і простий у догляді. Настінний монтаж гарантує універсальність і легке встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Вага | 1.01 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силумін |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



