Сучасний змішувач для монтажу на борт ванни GAPPO, виконаний у стильному поєднанні білого кольору та хрому. Оснащений одноважільним керуванням для зручного регулювання температури та напору води.
Модель комплектується душовим гарнітуром і має стаціонарний вилив, що забезпечує комфортне використання. Корпус із латуні гарантує міцність, довговічність і стійкість до корозії, а врізний монтаж додає естетики та сучасного вигляду ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 173 мм |
| Висота виливу | 113 мм |
| Висота | 136 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 097 ₴









