Двохвентильний змішувач для ванни WEZER VRL720-12 — практичне та надійне рішення для щоденного використання. Оснащений довгим поворотним виливом, що дозволяє зручно використовувати його як для ванни, так і для умивальника. Класичне вентильне керування забезпечує точне регулювання температури та напору води.
Модель комплектується душовим гарнітуром і перемикачем «ванна/душ» для комфортного користування. Корпус із силуміну з хромованим покриттям стійкий до корозії, має привабливий вигляд і простий у догляді. Настінний монтаж забезпечує легке встановлення та універсальність застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Алюмінієві сплави |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силумін |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴



