Змішувач для ванни WEZER VRL710-01 з довгим виливом та душовим гарнітуром
- В наявності
- Код: VRL710-01
1 204 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувачі для ванни WEZER — це лінійка універсальних настінних агрегатів, виготовлених із міцного сплаву та вкритих хромованим шаром. В асортименті представлені одноважільні та двовентильні моделі, з довгим або коротким виливом, що дозволяє обрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру та способу користування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Алюмінієві сплави |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴



