Змішувач для ванни Gappo G3207-6 з виливом перемикачем на лійку. Корпус зроблений з латуні і пофарбований в чорний колір. У комплекті йдуть шланг довжиною 1.5 метра і лійка працює в трьох режимах. З поворотним виливом, який є перемикачем на лійку. Компактний і зручний в розташуванні. У комплекті йдуть дюбеля і ексцентрики. Підійде до всіх стандартних розводок труб. Кріпиться на стіну, фіксується надійно. Сама форма виливу і аератор плоскі, але широкі. Це забезпечує хороший натиск води не збільшуючи витрату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 193 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 188 ₴










