Змішувач для ванни Qtap Tern з душовим гарнітуром QTTER259CRM47586 Chrome
- В наявності
- Код: SD00053710
2 936 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Qtap Tern QTTER259CRM47586 — це надійне та практичне рішення для ванної кімнати. Корпус виготовлений із міцної латуні з хромованим покриттям, що гарантує довговічність і стійкість до корозії. Одноважільне керування забезпечує зручне настроювання температури та напору води, а вбудований перемикач дає змогу легко перемикатися між виливом і душем. До комплекту входить душовий гарнітур, що містить лійку та шланг. Настінний монтаж робить встановлення простим і зручним, а сучасний дизайн гармонійно вписується в інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.88 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 155 мм |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 30 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 936 ₴











