Змішувач для раковини високий Qtap Tern QTTER269CRM47585 Chrome
- В наявності
- Код: SD00053709
3 607 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника високий Qtap Tern QTTER269CRM47585 — надійне рішення для встановлення з накладними раковинами. Корпус виготовлений із латуні з хромованим покриттям, що захищає його від корозії та механічних пошкоджень. Високий вилив забезпечує зручність у використанні, а вбудований аератор сприяє рівномірній і економній витраті води. Одноважільна система керування дає змогу легко регулювати температуру та напір. Змішувач монтується на один отвір, поєднуючи практичність і сучасний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.77 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 154 мм |
| Висота виливу | 270 мм |
| Висота | 318 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 607 ₴









