



Змішувач для ванни Qtap Evia з душовим гарнітуром, довгий вилив QTEVI260CRM47579 Chrome
- В наявності
- Код: SD00053703
2 392 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Qtap Evia QTEVI260CRM47579 з довгим поворотним виливом — це зручне та практичне рішення для комбінованого використання у ванній кімнаті. Виготовлений із міцної латуні з хромованим покриттям, він стійкий до корозії та механічних пошкоджень. Довгий вилив забезпечує зручність під час наповнення ванни та може повертатися в бік умивальника. Вбудований перемикач дає змогу легко змінювати режим подавання води між виливом і душем. До комплекту входить душовий гарнітур, що містить лійку та шланг. Настінний монтаж забезпечує зручність в експлуатації й економію простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 379 мм |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 30 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 392 ₴



