Змішувач для раковини високий Qtap Evia QTEVI269CRM47577 Chrome
- В наявності
- Код: SD00053701
2 613 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника високий Qtap Evia QTEVI269CRM47577 — це надійне та практичне рішення для встановлення з накладними раковинами. Корпус із міцної латуні з хромованим покриттям захищає виріб від корозії та механічних пошкоджень, забезпечуючи довговічність і збереження блиску. Високий вилив зручно використовувати навіть із глибокими мийками, а аератор сприяє рівномірній і економній витраті води. Одноважільна система керування дає змогу легко регулювати температуру та напір. Змішувач монтується на один отвір, поєднуючи в собі зручність і довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 173 мм |
| Висота виливу | 259 мм |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 613 ₴








