Змішувач для раковини WEZER ODA1-15 - надійне та практичне рішення для щоденного використання у ванній кімнаті. Модель має стандартну висоту, що робить її ідеальною для встановлення на класичні умивальники. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, яка забезпечує високу міцність, довговічність та стійкість до корозії. Покриття сатин надає змішувачу сучасного вигляду, не залишає помітних слідів від води та гармонійно поєднується з інтер’єром ванної кімнати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 170 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴




