Проточний водонагрівач WEZER SDR-G8TR-Black для кухні, гнучкий вилив, датчик темп., термозапобіж., 3,3 кВт, чорний — це сучасний і зручний пристрій для швидкого нагріву води на кухні. Оснащений потужним ТЕНом 3,3 кВт, він забезпечує миттєве отримання гарячої води без необхідності встановлення громіздких бойлерів. Завдяки поворотному гнучкому виливу, пристрій ідеально підходить для комфортного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴





