

Проточний водонагрівач WEZER SDR-H16T-Grey поворотний вилив, 3,3 кВт, сірий
- В наявності
- Код: SDR-H16T
1 423 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-H16T-Grey для умивальника, поворот. вилив, датчик темп., 3,3 кВт, сірий — це ефективне та стильне рішення для умивальника, яке забезпечує миттєвий нагрів води. Завдяки потужному ТЕНу 3,3 кВт, пристрій швидко доводить температуру води до 30-65°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 217 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴



