


Проточний водонагрівач WEZER поворотний вилив, датчик темп., 3,3 кВт
- В наявності
- Код: SDS-H9TC
2 383 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDS-H9TC — це ефективне та стильне рішення для умивальника або кухонної мийки, яке забезпечує миттєвий нагрів води. Завдяки потужному ТЕНу 3,3 кВт, пристрій швидко доводить температуру води до 30-55°C, а його корпус із неіржавіючої сталі у кольорі сатин гарантує довговічність та естетичний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Висота | 225 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 383 ₴



