


Змішувач для умивальника Frap F10802-2 високий, сатин
- В наявності
- Код: F10802-2
1 449 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини Frap F10802-2 високий, нержавіюча сталь
Змішувач для раковини високий Frap F10802-2 - стильний та практичний вибір для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, він гарантує довговічність та стійкість до корозії. Привабливий брашований нікелевий колір додає йому елегантності та сучасного вигляду. Картриджний механізм змішування забезпечує плавне регулювання температури води. Врізний спосіб монтажу дозволяє зберігати естетичний вигляд раковини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 178 мм |
| Висота виливу | 276 мм |
| Висота | 355 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴



