

Змішувач для ванни двовентильний WEZER ZOM3-827 хром
- В наявності
- Код: ZOM-827
1 337 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER ZOM3-827 у виконанні хрому – це стильний та функціональний елемент, який додасть елегантності вашій ванній кімнаті. Завдяки високоякісним матеріалам та сучасному дизайну, цей змішувач відповідає вимогам якості та естетики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Вага | 1.12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337 ₴



