Змішувач для ванної WEZER ROK3-05 Ø 35 з нержавіючої сталі, сатин – це сучасне та надійне рішення для облаштування ванної кімнати. Завдяки якісним матеріалам та стильному сатиновому покриттю цей змішувач поєднує в собі довговічність, функціональність та естетичну привабливість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 1.34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 553 ₴



