Проточний водонагрівач WEZER SDS-A14T для кухні — це компактний та ефективний пристрій, який забезпечує миттєве нагрівання води без необхідності накопичувального бака. Завдяки стильному дизайну та продуманій конструкції, він чудово підходить для встановлення на мийці, забезпечуючи комфортне використання гарячої води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Матове |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 202 мм |
| Висота | 349 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 523 ₴





