Проточний водонагрівач WEZER SDR-A8TR білий
Проточний водонагрівач WEZER SDR-A8TR для кухні — це сучасний та компактний пристрій, який забезпечує миттєве нагрівання води без необхідності накопичувального бака. Завдяки потужному ТЕНу та інтегрованому термозапобіжнику, водонагрівач гарантує ефективну та безпечну роботу, що робить його чудовим вибором для кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 202 мм |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴





