

Проточний кран водонагрівач WEZER SDR-G05T з гнучким виливом
- В наявності
- Код: SDR-G05T
1 339 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-G05T білий
Проточний водонагрівач WEZER SDR-G05T для кухні — це компактний та ефективний пристрій, який забезпечує миттєве нагрівання води без необхідності накопичувального бака. Завдяки стильному дизайну та продуманій конструкції, він чудово підходить для встановлення на кухонній мийці, забезпечуючи комфортне використання гарячої води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Колір | Білий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Висота | 386 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴



