Змішувач для ванни WEZER PUD6-B045
Використання води в повсякденному житті допомагає підтримувати власну гігієну, зберігати чистоту в домі, готувати їжу і робить наше життя максимально комфортним.
Сучасна сантехніка стала настільки важливою частиною побуту, що її важливості майже ніхто не помічає. Тим не менш, аби підтримувати необхідний рівень, необхідно приділяти максимум уваги при виборі конкретної моделі різних приладів.
Зокрема, можна купити змішувачі для душу WEZER PUD6-B045, хромнедорого якщо знати на які параметри треба орієнтуватись.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 376 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





