Змішувач для ванної кімнати Wezer FAB7 обладнаний довгим поворотним гусом. Це дає можливість застосовувати його одночасно для ванної та умивальника. Така конструкція зменшує кількість необхідних виходів для підключення виробу. Також вона ідеальна для маленьких радянських квартир, де кожен вільний сантиметр площі на вагу золота.
При покупці змішувача для ванни Wezer FAB7 варто враховувати, що має декоровану поверхню корпусу. Вона виглядає матовою. Такий зовнішній вигляд називається сатин, оскільки виріб видається невідполірованим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 382 мм |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴







