Змішувач для ванни Wezer NEO7-B181 характеризується великою товщиною корпусу. Якщо взяти прилад до рук, то відразу відчувається його велика вага. Це дає виробу підвищену міцність, стійкість до різких змін температури води, зменшує ймовірність розтріскування корпусу.
У змішувачі для ванни Wezer NEO7-B181 перемикач із крана на душ знаходиться складання, а під ним розташовується душовий шланг. Така незвична конструкція дозволяє відвести їх убік, щоб вони не заважали користуватися виливом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴




