


Підлоговий змішувач для ванни WEZER EKO19A-01-BLACK чорний
- В наявності
- Код: EKO19A-01-BLACK
7 875 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для підлоги Wezer EKO19A-01-BLACK дуже стильно і виразно виглядає в просторі ванної кімнати. Чорний корпус у дуеті з окремою білою ванною можуть створити яскравий акцент у приміщенні.
Wezer EKO19A-01-BLACK виконаний з нержавіючої сталі, це забезпечує його довговічність та стійкість до корозії. Порошкове покриття чорного кольору надає елегантності та додатково захищає вироби від корозії.
За змішування води у змішувачі Wezer EKO19A-01-BLACK відповідає керамічний картридж 35 мм. Він забезпечує плавну та безшумну роботу.
У комплект змішувача входить ручна душова лійка зі шлангом та тримач до неї. Висота змішувача 1200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Підлоговий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 1500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 875 ₴



