Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER EKO7A-01-BLACK чорний
- В наявності
- Код: EKO7A-01-BLACK
2 646 ₴
Змішувач для ванни з душем Wezer EKO7A-01-BLACK – це мистецтво, створене для вашої ванної кімнати. Його чорний колір та витончені лінії надають інтер'єру особливий шик, роблячи ванну дуже стильною та затишною.
Wezer EKO7A-01-BLACK змішувач виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби та стійкість до корозії. Ви можете бути впевнені, що він прослужить вірою та правдою довгі роки.
Змішувач має довгий вилив 30 см і душову лійку з кронштейном, тому змішувач можна використовувати для ванни і для прийняття душу.
Кран у ванну Wezer EKO7A-01-BLACK обладнаний керамічним картриджем, який забезпечує плавне та безшумне регулювання потоку води. Це скорочує ризик витоків та підвищує надійність змішувача в цілому.
Установка змішувача не займе багато часу завдяки інструкціям, що робить монтаж максимально зручним навіть для новачків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
- Ціна: 2 646 ₴








