Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER EKO7-09 сатин
- В наявності
- Код: EKO7-09
1 645 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Wezer EKO7-09 має виготовлений з нержавіючої сталі корпус та лійку. Такий матеріал робить виріб стійким до руйнівної дії води. При цьому його легко доглядати. Він не потребує додаткового покриття, тому не облазить згодом. Для підтримки привабливого зовнішнього вигляду його достатньо витерти мильною мочалкою або серветкою, ополоснутися та витерти насухо.
Довгий гусак у змішувачі для ванни Wezer EKO7-09 дозволяє використовувати прилад для умивальника. Це спрощує розведення в приміщенні і помітно заощаджує простір, що особливо відчутно у маленьких санвузлах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645 ₴








