Змішувач для ванни на 3 отвори Gappo G1117-6 виготовлений з латуні пофарбований в чорний колір. Латунь не іржавіє, а порошкова фарба не облазить. Буде виграшно виглядати в будь-якому інтер'єрі. Добре контрастує з білою ванною. Лійка працює в трьох режимах. Для перемикання між режимами використовується спеціальний перемикач. Він знаходиться на гусаку. Шланг захований під борт ванни, його довжина 1.5 метра. Кріпиться за допомогою гайки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЧОРНОГО ЗМІШУВАЧА НА БОРТ ВАННИ GAPPO G1117-6:
- Колір чорний;
- Матеріал: латунь;
- Картридж: керамічний 35 мм;
- Шланг: 1.5 м;
- Лійка: 3 режими;
- Підводки: гнучкі 50 см. І 36 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 201 мм |
| Висота виливу | 132 мм |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 238 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 740 ₴












