Змішувач для ванни G3098 серії G07 — це виріб високої якості, який володіє тривалим терміном експлуатації. Високий підлоговий змішувач G3098 має приємну округлу форму, яка дозволить вписати пристрій в будь-який сучасний тип інтер'єру ванної кімнати. Корпус змішувача зроблений з латуні, яка захищає виріб від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Підлоговий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Висота виливу | 850 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 345 ₴












