Змішувач для ванни з душовим гарнітуром GAPPO G3281 чорний/хром
- В наявності
- Код: G3281
5 652 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни G3281 серії Atalantic є надійним і сучасним сантехнічним виробом. Змішувач в комплекті має душову лійку, яка виконана в одному з ним кубічному стилі. Компактні розміри пристрою дозволять встановити його навіть в самому обмеженому просторі без особливих зусиль.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗМIШУВАЧА:
- змішувач з виливом служить перемикачем на лійку;
- встановлено іспанський картридж Sedal;
- аератор Neoperl;
- тримач для лійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 221.5 мм |
| Висота | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 652 ₴











