Змішувач для ванни F32732-B — це класичний двухвентильний інструмент з коротким виливом, що володіє високою надійністю і функціональністю. Цей пристрій виконано в сучасному стилі, що дозволяє вписати його в будь-який інтер'єр приміщення ванної кімнати. Дизайнери і інженери компанії постаралися створити максимально органічний і функціональний змішувальний пристрій, щоб він міг радувати своєю продуктивністю і естетичністю. Змішувач F32732-B зроблений з алюмінієвого сплаву, який володіє необхідними антикорозійними властивостями, щоб зумовити тривалий термін використання змішувального пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 164 мм |
| Висота | 212 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴






