Змішувач для ванни з довгим поворотним виливом Qtap Swan Eco з душовим гарнітуром QTSWA2601CRM45533 Chrome
- Немає в наявності
- Код: SD00051657
3 372 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Qtap Swan Eco QTSWA2601CRM45533 виготовлений з міцної та зносостійкої латуні з рівномірним хромованим покриттям, завдяки якому виріб має привабливий зовнішній вигляд та більш стійкий до механічних пошкоджень. У комплектацію входить лійка з настінним тримачем та душовий шланг. Подача води здійснюється за допомогою зручного важеля, а перемикання на душовий режим – дивертором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 3.075 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Термостат | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач, душовий шланг 150 см, душова лійка, тримач лійки, комплект відбивачів, комплект ексцентриків. |
| Механізм змішування | Картридж |
| Робочий тиск, bar | До 5 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 388х218х133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 372 ₴









