



Змішувач для ванни на підлогу Lidz Aria 004 c душовим гарнітуром (k35) LDARI004NKS46099 сатин
- Немає в наявності
- Код: SD00052223
6 221 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Lidz Aria 004 (з душовим гарнітуром) (k35) Nickel - це стильний і функціональний елемент ванної кімнати. Завдяки нікелевому покриттю, змішувач має високу стійкість до корозії та зовнішніх пошкоджень. Підлогова конструкція та душовий гарнітур роблять його ідеальним вибором для вільно ванн, додаючи елегантності та комфорту у використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Підлоговий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 221 ₴



