Змішувач для ванни з довгим виливом Qtap Cardinal та душовим гарнітуром QTCAR260CRM45657 Chrome
- Немає в наявності
- Код: SD00051781
2 223 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Змішувач для ванни Cardinal QTCAR260CRM45657 з довгим поворотним виливом та душовим гарнітуром у хромованому виконанні – це практичне та елегантне рішення для ванної кімнати. Змішувач оснащений довгим поворотним виливом та душовим гарнітуром, що забезпечує максимальну зручність у використанні. Хромоване покриття захищає виріб від корозії та механічних пошкоджень, забезпечуючи довговічність та привабливий зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 382 мм |
| Висота | 168 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Комплектація | Змішувач, лійка для ручного душу, душовий шланг, кронштейн, кріпильні деталі. |
| Артикул | QTCAR260CRM45657 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
| Діаметр лійки, мм | 120х110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 223 ₴












