Змішувач одноважільний для ванни Grohe Eurosmart 33300003
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж на два отвори
- металевий важіль
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- регулювання витрат води
- з обмежувачем температури
- автоматичний перемикач: ванна/душ
- аератор
- відведення для душу знизу 1/2 "
- з вбудованим зворотним клапаном
- приховані S-образні ексцентрики
- відбивачі з металу
- із захистом від зворотного потоку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 188 мм |
| Висота | 96 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 572 ₴







