Змішувач для ванни Qtap Jay QTJAY2601CRM45540 з довгим поворотним виливом виготовлений із латуні, укомплектований душовим шлангом і лійкою. Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Висота | 149 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувацькі | |
| Комплектація | Змішувач, душовий шланг 150 см, душова лійка, тримач лійки, комплект відбивачів, комплект ексцентриків. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 768 ₴




