Змішувач для ванни Lidz Wieza 005 LDWIE005CRM45411 з довгим поворотним виливом виготовлений із цинку, укомплектований кронштейном для ручного душу, душовим шлангом та лійкою. Завдяки якісному покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Декоративні розетки приховують похибки установки на оздобленні кімнати. Напір води та її температура регулюються поворотом важеля в потрібне положення. Перемикання ванни/души здійснюється за допомогою дивертора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.89 кг |
| Гарантійний термін | 35 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач, шланг, лійка, кріплення. |
| Серія | Wieza |
| Артикул | LDWIE005CRM45411 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Душовий гарнітур у комплекті | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴










