Змішувач для ванни Lidz Tani LDTAN011FCRM44977 виготовлений із цинку. Завдяки хромованому покриттю має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Виріб встановлюється на ванну кімнату та має один отвір для монтажу. Чудово впишеться в будь-який інтер'єр ванної кімнати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Висота | 165 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴








